سخن روز:
1401/10/24
در مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان برگزار شد نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با مدیر و کارکنان تعاون روستایی جنوب کرمان

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی جنوب کرمان در روز پنج شنبه 22 دی ماه 1401 ، نشست صمیمی رضا نامنی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی با مدیر ، معاونین ، رؤسای ادارات شهرستانها و کارکنان تعاون روستایی جنوب کرمان در سالن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

ابتدا فاطمه میرساردو مدیر تعاون روستایی ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و عرض خیر مقدم و تشکر از حضور معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی در منطقه جنوب کرمان درخصوص ظرفیت‌ها ، توانمندی‌ها ومشکلات مدیریت و همچنین چالش ها ومسائل تشکل‌های تحت پوشش جنوب کرمان گزارشی ارائه کرد.

سپس نامنی معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا (س) ،روز مادر و روز زن و خداقوت به مدیر و همکاران تعاون روستایی جنوب کرمان وتشکر وقدردانی از مدیراستان به جهت تلاش ها وپیگیری های دلسوزانه ایشان بیان داشت: نگاه تیم مدیریتی جدید سازمان مرکزی برداشتن موانع پیش روی این سازمان در راستای افزایش اثربخشی و کارآمدی تعاون روستایی کشور است که در این زمینه از حمایت‌های وزارت جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه کشور نیز برخوردار شده است.

وی افزود: در طی این چندماه اخیر پاداش بازنشستگان طی چند مرحله پرداخت شده است و همان طور که در سال 96 تلاش شد برای ستاد مرکزی چارت ساختاری گرفته شود در حال حاضر نیز به دنبال چارت تفصیلی برای ستاد و استان‌ها هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خاطر نشان کرد: یقینا دغدغه‌های همکاران در استانها دیده می‌شود و تلاش ها وگام‌های موثری در راستای کاهش مشکلات پرسنلی برداشته خواهد شد .

در ادامه حاضرین در جلسه به بیان مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند که از سوی معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان مرکزی راهکارهای لازم ارائه شد.

این نشست صمیمی با مولودی خوانی مداح اهل بیت آقای حمید امیری در منقبت حضرت زهرا (س) پایان یافت.
تعداد بازدید:
15
RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal